Bakım ve Onarımı Süren Sağlık Müdürlüğünü Su Bastı

Bakım ve onarım çalışmalarının 2 yıldır sürdüğü Beyoğlu İlçe Sağlık Müdürlüğü binasını su bastı. Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası Şişli Şubesi, yaşananlara sosyal medya hesabından tepki gösterdi.

Edinilen bilgiye göre, Beyoğlu İlçe Sağlık Müdürlüğü binasında, uzun bir dönemdir bakım ve onarımlar sürüyor. Binada bir yandan tadilat, bir yandan da hizmetler devam ediyor. Tadilatlar nedeniyle sağlıkçılar zor şartlar altında çalışıyor. Binayı şimdi de su bastı. Sağlıkçıların sorunları iyice arttı. Hijyen koşullarının en üst düzeyde olması gereken binada sağlık emekçileri, sorunların bir an önce çözülmesi talebinde bulunuyor.

Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası (SES) Şişli Şubesi, sosyal medya hesabından, konuya ilişkin bazı görüntüler paylaştı. Yaşananlara tepki gösterdi:  “Sayın İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü, Kahramanmaraş ve Urfa’nın bir şubesi değil Beyoğlu şubesi. İki hafta önce size resmi yazıyla durumu bildirdik. Herhalde yazımız sümenaltı edildi. Çalıştığımız kurumlarda can güvenliğimiz artık yok.”

Oyunuzu bırakın

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Yukarı

Giriş Yap

Parolanızı mı unuttunuz?

Parolanızı mı unuttunuz?

Hesap verilerinizi girin, size şifrenizi sıfırlamanız için bir bağlantı gönderelim.

Şifre sıfırlama bağlantınız geçersiz veya süresi dolmuş görünüyor.

Giriş Yap

Gizlilik Politikası

Koleksiyona ekle

Koleksiyon Yok

Burada daha önce oluşturduğunuz tüm koleksiyonları bulacaksınız.