Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız Twitter’dan Akşener’i Hedef Aldı

Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i eleştirerek, “Millet sizden hesap soracak ama daha fazla hata yaparsanız, asıl hesabı İYİ Parti’ye gönül veren kardeşlerimiz 14 Mayıs günü sandıkta soracak.” dedi.

Yıldız, twitter hesabından Akşener’e yönelik eleştirilerde bulundu. Yıldız, sorularla eleştirilerini dile getirdi.

Yıldız’ın Meral Akşener’i etiketleyerek attığı tivitler şöyle:

“Sayın Meral Akşener, siyasi hayatınızın en sorunlu dönemini yaşarken dilinize, halinize, sözünüze dikkat edemiyorsunuz. ABD’nin, PKK’nın, HDP’nin yıllardır can attığı ama Milletimizin kararıyla kursaklarında kalan talebi bu kez siz dillendirmişsiniz. Size sorumuz çok basit: Altı Masa’da HDP mi daha fazla itibar görüyor siz mi? Cumhurbaşkanı yapmak için can attığınız Kemal Kılıçdaroğlu İYİ Parti’ye mi daha nezaketle davranıyor yoksa HDP’ye mi?”

“Hesap sorulacak vakit gelecek. Adını ittifak adı koyduğunuz Milletimiz, Türkiye’nin idaresini terör örgütlerinin inisiyatifine teslim ettiğiniz gün sizden hesap soracak. Kazansanız da kaybetseniz de terör örgütü sizden hesap sormaya kalkacak. Altılı Masanın üvey evladı olduğunuzu, istenmediğinizi, hakarete uğradığınız, yok sayıldığınız 15 Mayıs sabahı göreceksiniz!”

“O gün Altılı Masadaki hiçbir isim sizi savunmayacak, hakkınızı korumayacak ama biz sizi savunacağız. Şahsınız için değil, inandığımız değerler ayakta kalsın, terör örgütlerine yem yapılmasın diye savunacağız.”

“İYİ Partili kardeşlerimiz her şeyin farkında. CHP’yi içine sindiremeyen CHP yönetiminin, HDP ile muhabbetinin farkında. Cumhuriyet’le, Milli Mücadelemizle, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’le kavga edenlerin İyi Parti ‘ye hangi gözle baktıklarının farkında. Millet sizden hesap soracak ama daha fazla hata yaparsanız, asıl hesabı İYİ Parti’ye gönül veren kardeşlerimiz 14 Mayıs günü sandıkta soracak!”

Oyunuzu bırakın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Yukarı

Giriş Yap

Parolanızı mı unuttunuz?

Parolanızı mı unuttunuz?

Hesap verilerinizi girin, size şifrenizi sıfırlamanız için bir bağlantı gönderelim.

Şifre sıfırlama bağlantınız geçersiz veya süresi dolmuş görünüyor.

Giriş Yap

Gizlilik Politikası

Koleksiyona ekle

Koleksiyon Yok

Burada daha önce oluşturduğunuz tüm koleksiyonları bulacaksınız.