Beyoğlu Kefken Gençlik Kampı öğrencilerin buluşma adresi oldu

Her yıl binlerce öğrenciyi ağırlayan Beyoğlu Belediyesi Kefken Gençlik Kampı bu yıl da gençlerin buluşma noktası oldu. Kampa katılarak tatil yapma imkanı bulan gençler, sanatsal ve sportif branşlarda düzenlenen etkinliklerle de dolu dolu biz yaz geçirme imkanı buluyor.

Beyoğlu Belediyesi Kefken Gençlik Kampı’nda 2023 yaz sezonu başladı. Her hafta farklı öğrenci gruplarını ağırlayan kamp yoğun ilgi görüyor. Gruplar halinde bir hafta boyunca kampta tatil yapma imkanı bulan öğrenciler, sanatsal ve sportif branşlarda düzenlenen etkinliklerle de kendilerini geliştiriyor. Yaz sonuna kadar devam edecek olan kampa katılma imkanı bulan gençler; Bilim atölyeleri, okçuluk, tiyatro, halk dansları, değerler eğitimi, basketbol, geleneksel çocuk oyunları, yüzme ve daha birçok etkinlikle dolu dolu bir yaz tatili geçirme imkanı bulacak.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da okulların kapanmasıyla birlikte öğrencileri Kefken Gençlik Kampı’nda misafir etmeye başladıklarını belirten Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız, “Kefken Gençlik Kampımızda öğrencilerimiz için dolu dolu etkinlikler hazırladık. Spordan kültür sanata, Bilim Atölyelerinden tiyatroya kadar onlarca branşta etkinliklerimiz var. Çocuklarımız bu kampta hem eğleniyorlar hem öğreniyorlar hem de geçmiş eğitim yılının stresini üzerlerinden atıyorlar.” dedi.

Başkan Yıldız, gençlerin Kefken Kampında yeni arkadaşlıklar edinme imkanı bulduklarını da ifade ederek, “Kampımız gençlerimizin sosyalleşmesi ve kendilerine olan güvenlerinin artması için de önemli bir merkez. Tabii ki sadece öğrencilerimizi ağırlamıyoruz. Sivil toplum kuruluşlarımızdan gençlerimizi de buradan istifade ediyorlar. Kampa katılan gençlerimizin ulaşımını da yine belediye olarak biz karşılıyoruz. Gençlerimizin yeni eğitim yılına eğlenmiş ve dinlenmiş olarak katılmaları noktasında Kefken Gençlik Kampımızı çok değerli buluyoruz” diye konuştu.

Oyunuzu bırakın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Yukarı

Giriş Yap

Parolanızı mı unuttunuz?

Parolanızı mı unuttunuz?

Hesap verilerinizi girin, size şifrenizi sıfırlamanız için bir bağlantı gönderelim.

Şifre sıfırlama bağlantınız geçersiz veya süresi dolmuş görünüyor.

Giriş Yap

Gizlilik Politikası

Koleksiyona ekle

Koleksiyon Yok

Burada daha önce oluşturduğunuz tüm koleksiyonları bulacaksınız.