Bu Kadarı da Olmaz: Trafiği Kesip Halay Çektiler

Beyoğlu Galata Kulesi Meydanı’nda bir grup, hastaneye giden yolun trafiğini kestikten sonra müzik eşliğinde halay çekti. Sürücülerin tepkisinin ardından halaya son verdiler ve araçlarına binerek ayrıldılar.

Galata Kulesi Meydanı’nda bu kadarı da olmaz dedirten bir olay yaşandı. Meydana araçlarıyla gelen bir grup, hastaneye giden yolu trafiğe kapattı. Grup, açtıkları müzik eşliğinde halay çekmeye başladı.

Bu nedenle yol dakikalarca ulaşıma kapandı. İlerleyemeyen sürücüler kornalara basarak tepkilerini ortaya koydu. Bunun üzerine gruptakiler halayı bırakarak araçlarına binerek uzaklaştı. Yaşananlar bir kişinin cep telefonu kamerasına yansıdı.

Bu tür olayları devamlı yaşadıklarını belirten bir vatandaş, olayı şöyle anlattı: “Burası aynı zamanda hastane yoludur. Bu sebeple bu yolda trafiğin durmaması gerekiyor. Grup buraya geldi ve hiçbir şey yokmuş kendi salonlarındaymış gibi oynadı. Bu sıkıntıları biz devamlı olarak yaşıyoruz. Adamlar hiçbir şeyi umursamadan aracı yol ortasına çekip, müziği açarak halay çekebiliyorlar”

Oyunuzu bırakın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Yukarı

Giriş Yap

Parolanızı mı unuttunuz?

Parolanızı mı unuttunuz?

Hesap verilerinizi girin, size şifrenizi sıfırlamanız için bir bağlantı gönderelim.

Şifre sıfırlama bağlantınız geçersiz veya süresi dolmuş görünüyor.

Giriş Yap

Gizlilik Politikası

Koleksiyona ekle

Koleksiyon Yok

Burada daha önce oluşturduğunuz tüm koleksiyonları bulacaksınız.