Karaköy’de Denize Düştü; Kurtuluşu Cep Telefonuyla Görüntülendi

Beyoğlu Karaköy’de denize düşen bir kişi, gezi teknesinin kaptanı ve arkadaşları tarafından kurtarıldı. O anlar cep telefonu ile görüntülendi.

Galata Köprüsü’nden denize düşen bir kişi, dalgaya kapılıp açığa doğru sürüklendi. Olay yerine yakın bir restoranda iftar yapan gezi teknesi kaptanı Hasan Mutlu, bir kişinin denize düştüğünü öğrendi. Teknesiyle hemen denize açılan kaptan ve arkadaşları suda çırpınan kişiyi kurtardı.

Kurtarılan kişinin de içinde olduğu tekne, deniz polisi ve sahil güvenlik ekipleri eşliğinde kıyıya getirildi. Denize düşen Tufan Ali Kahraman isimli kişiye termal tulum giydirilip vücut sıcaklığı korunmaya çalışıldı. Tufan Ali Kahraman, başındaki yaraya yapılan ilk müdahalenin ardından sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırıldı.

Tekne kaptanı Hasan Mutlu “İftar saati Karaköy’e arkadaşın restoranına yemeğe gittim. Galata Köprüsü’ndeki restoranda çalışan bir arkadaş yanıma geldi. Bir kişinin denize düştüğünü söyledi. Hemen tekneyle çıktım, su adamı açığı doğru sürüklemişti. Yanına ulaştım boğulmak üzereydi. Arkadaşların yardımıyla tekneye çıkardık. Sağ olarak kurtardığımız için mutluyuz.” dedi.

Oyunuzu bırakın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Yukarı

Giriş Yap

Parolanızı mı unuttunuz?

Parolanızı mı unuttunuz?

Hesap verilerinizi girin, size şifrenizi sıfırlamanız için bir bağlantı gönderelim.

Şifre sıfırlama bağlantınız geçersiz veya süresi dolmuş görünüyor.

Giriş Yap

Gizlilik Politikası

Koleksiyona ekle

Koleksiyon Yok

Burada daha önce oluşturduğunuz tüm koleksiyonları bulacaksınız.