Ünlü oyuncu Beyoğlu’nda görüntülendi

Ünlü oyuncu Nejat İşler, önceki gece Beyoğlu’nda görüntülendi. Nejat İşler, gazetecilerin bir dönem aşk yaşadığı Berrak Tüzünataç ile ilgili sorusu üzerine ilginç bir yanıt verdi.

CNN Türk’ün haberine göre, Kaybedenler Kulübü’, ‘Anlat İstanbul’ ve ‘Çukur’ gibi yapımlarda kamera karşısına geçen Nejat İşler, geçtiğimiz gece Beyoğlu’nda bir mekandan çıkarken objektiflere takıldı.

Basın mensupları ile ayaküstü sohbet eden Nejat İşler, “Film projem vardı, bitti. Şimdi tatil dönemindeyiz. Sonrasında da dizi devam edecek” şeklinde konuştu. 51 yaşındaki oyuncu, muhabirlerin “Aşk hayatınız nasıl gidiyor?” sorusunu, “Şu anda iş var abi” şeklinde yanıtlamakla yetindi.

Nejat İşler, “Sizi bu duruma getiren, böyle olmanıza neden olan geçmişte yaşadığınız Berrak Tüzünataç aşkı mı?” sorusu karşısında ise şu cevabı verdi: “51 yaşındayım. Önümüzdeki mart emekli oluyorum. Öyle söyleyeyim. Kolay gelsin.”

Nejat İşler, 2009-2011 yılları arasında Berrak Tüzünataç ile aşk yaşamıştı. İddialara göre sık sık kavga eden ünlü çift, kıskançlık krizi nedeniyle yollarını ayırmıştı.

Tüzünataç’ın, 2014’te zatürre nedeniyle hastanede tedavi gören İşler ile ilgili bir yakınına, “Ayrılıktan sonra kendine gelemedi. Ben de uzun süre iyi olamadım. Acı çektik. Aslında birbirimizi mahvettik” dediği de öne sürülmüştü.

Oyunuzu bırakın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Yukarı

Giriş Yap

Parolanızı mı unuttunuz?

Parolanızı mı unuttunuz?

Hesap verilerinizi girin, size şifrenizi sıfırlamanız için bir bağlantı gönderelim.

Şifre sıfırlama bağlantınız geçersiz veya süresi dolmuş görünüyor.

Giriş Yap

Gizlilik Politikası

Koleksiyona ekle

Koleksiyon Yok

Burada daha önce oluşturduğunuz tüm koleksiyonları bulacaksınız.