Yemeği Yedi, Güvenlik Kamerasını Kırdı

Beyoğlu’nda bir restorana gelen şahıs, tepside bulunan yemekten atıştırdıktan sonra içerideki güvenlik kamerasını kırdı. Olaydan sonra restorandan çıkarak uzaklaştı.

Olay, İstiklal Caddesi’nde bulunan bir restoranda meydana geldi. Restorana giren bir şahıs kimsenin oturmadığı masada bulunan yiyeceklerden atıştırdı. Ardından restoranda bir süre dolaştı. Çıkarken restorandaki sandalyeden birini alarak güvenlik kamerasına zarar verdi. Kameranın açısı değişti. Saldırganın anlam verilemeyen davranışları güvenlik kamerasınca kaydedildi.

Önce yemek yedi, sonra restoranın güvenlik kamerasını kırdı

Restoran çalışanlarından biri olayı şöyle anlattı: “Saat 19 sıralarında, dışardan ismini bilmediğimiz bir beyefendi geldi. Boş bulunan masaya oturup tepsiden bir şeyler atıştırdıktan sonra terası kontrol ediyor. Geri dönüyor ve kameraları kontrol ediyor. Kameranın görüntülediğini fark ettiği an sandalye ile kameraya vuruyor. Ardından terastan indikten sonra geri geliyor ve bu sefer kameramızı yumrukluyor. Kameranın yönünü değiştirdikten sonra camlara da zarar vererek aşağı iniyor.” Olaydan sonra şahsından restorandan çıkarak uzaklaştığı öğrenildi.

Oyunuzu bırakın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Yukarı

Giriş Yap

Parolanızı mı unuttunuz?

Parolanızı mı unuttunuz?

Hesap verilerinizi girin, size şifrenizi sıfırlamanız için bir bağlantı gönderelim.

Şifre sıfırlama bağlantınız geçersiz veya süresi dolmuş görünüyor.

Giriş Yap

Gizlilik Politikası

Koleksiyona ekle

Koleksiyon Yok

Burada daha önce oluşturduğunuz tüm koleksiyonları bulacaksınız.