Yıldız, Beyoğlu’na Gelen Depremzede Aileye Konuk Oldu

Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız ve eşi Necibe Seyhan Yıldız, Hatay’dan Beyoğlu’na gelen depremzede bir ailenin iftar sofrasına konuk oldu.

Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından çok sayıda depremzede farklı kentlere göç etti. Depremzedelerin bazıları da Beyoğlu’na geldi. O ailelerden biri de Sungur ailesi.

Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız ve eşi Necibe Seyhan Yıldız ile birlikte Sungur ailesinin iftar sofrasına konuk oldu. Yıldız, bu durumu sosyal medya hesabından şu ifadelerle paylaştı: “Eşim Necibe Seyhan Yıldız Hanım’la birlikte Hatay’dan Beyoğlumuza gelen Sungur Ailesinin iftar sofrasında beraberdik. Duru, Zeynep ve Sahra kızlarımızın misafiri olduk.

Necibe Seyhan Yıldız ise iftar yemeğine ilişkin paylaşımında, “Depremden en çok etkilenen çocuklarımız oldu. Tüm çabamız onların tazecik zihinlerinden kötü günlerin izini silmek. Antakya’dan gelen depremzede ailemizle iftarda birlikteydik. Asya ve Ali kardeşlerim, Zeynep, Sahra, Duru kızlarımız Beyoğlu’muza hoşgeldiniz.” Dedi.

Oyunuzu bırakın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Yukarı

Giriş Yap

Parolanızı mı unuttunuz?

Parolanızı mı unuttunuz?

Hesap verilerinizi girin, size şifrenizi sıfırlamanız için bir bağlantı gönderelim.

Şifre sıfırlama bağlantınız geçersiz veya süresi dolmuş görünüyor.

Giriş Yap

Gizlilik Politikası

Koleksiyona ekle

Koleksiyon Yok

Burada daha önce oluşturduğunuz tüm koleksiyonları bulacaksınız.